![Φιλική νίκη στη Λεωφόρο](https://pao1908.com/wp-content/uploads/2023/09/08/03_FILIKO_MPASKET_GYNAIKON_PAO_BATTIPAGLIA-600x406.jpg)
Φιλική νίκη στη Λεωφόρο
Το γυναικείο τμήμα μπάσκετ του Παναθηναϊκού έδωσε τον πρώτο φιλικό αγώνα της σεζόν κόντρα στην ιταλική Battipaglia και επικράτησε με 80-33 στο κλειστό «Παύλος Γιαννακόπουλος».
ΡΟΣΤΕΡ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2023-24
Ανανεώσεις: Φαίη Κωτούλα, Κατερίνα Σωτηρίου, Διονυσία Αλεξανδρή, Δέσποινα Θεοδωρομανωλάκη, Αντιγόνη Χαιριστανίδου, Ελισάβετ Μπουντούρη, Πηνελόπη Παυλοπούλου.
Μεταγραφές: Courtney Range, Jazmine Jones, Andrijana Cvitkovic, Λίλια-Άννα Καρακασίδου.
Προπονήτρια: Ελένη Καπογιάννη