Σπουδαίες εμφανίσεις και σήμερα για το τμήμα Boccia του Παναθηναϊκού που κατέκτησε ένα ασημένιο και ένα χάλκινο μετάλλιο στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα.

Το «τριφύλλι» είχε πολύ καλή συγκομιδή και σήμερα στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Boccia που διεξάγεται στο κλειστό των Αγίων Αναργύρων.

Η Φωτεινή Μπούσιου έκανε και πάλι  εξαιρετικό αγώνα στην κατηγορία BC4 και πέρασε στον τελικό με εμφατικό σκορ (7-1).

Σε ένα πολύ μεγάλο τελικό λύγισε στις λεπτομέρειες από τη Μορφή με 2-4 ωστόσο αναμφίβολα η επιτυχία ήταν μεγάλη για το τμήμα καθώς έφερε το πρώτο γυναικείο μετάλλιο στο τμήμα σε Πανελλήνιο πρωτάθλημα.

Σε ότι αφορά τον Κώστα Μασούρα βρήκε και πάλι τον τρόπο να βρίσκεται στο βάθρο της κατηγορίας BC3.

Στον προημιτελικό επιβλήθηκε του Κοτταρά του Τυρταίου με 15-0 ενώ στον ημιτελικό λύγισε από τον Κατσώνη του ΑΣΑΧ με 7-0.

Παρόλα αυτά στο ματς που έκρινε το χάλκινο μετάλλιο ήταν εξαιρετικός και νίκησε με 10-0 τον Τοπούζη.